קורס מכירות

לפעמים זה כל מה שצריך בלי לשנות כלום ברקע, רק ללמוד את סודות ההשפעה והשכנוע האותנטיים והופ- העסק טס. זו מיומנות שאחרי שמגלים אותה מתחילה החגיגה. 

סדנת מכירות ופיתוח תהליכי אוטומציה למוקדים וארגונים

מתאים ל: צוותי מכירה, מוכרנים ומוקדי מכירות בארגונים, סמינרים ומרכזי לימוד.

לא חבל שכל הכסף שמונח על הרצפה ליד אנשי המכירות שלך לא יהפוך לרווחים שלך?

הרבה עסקים יוצאים לקמפיינים של שיווק, פרסום ויח״צ אבל מה שקובע אם לעסק שלך יש עבודה בסופו של דבר זה המכירות. אנשי מכירות מתחלפים הרבה, מתעייפים הרבה ונגמרים מהר ולכן ככל שבונים תהליכי מכירה, משפכי שיווק ומסע לקוח כמה שיותר אוטומרטיים, כך משאירים לאנשי המכירות לעשות את הסגירות.

אני בונה עם ארגונים, מוקדי מכירות וטלמרקטינג תהליכי עבודה למיקסום ומיצוי הלידים שנכנסים אליהם ע״י סדנאות מכירות אקטיביות, דיוק תהליכי המכירה והפיכת המסע לקוח שלהם לכמה שיותר קצר, מדויק, שמשאיר לאנשי המכירות בעיקר- לסגור.

ניתן להזמין סדנת מכירות אנרגטית, חדשנית ובעיקר אקטיבית או לבנות תהליך יסודי הכולל תסריטי מכירה, ניהול מסע לקוח ויצירת עזרי מכירה שישרתו את הצוות שנים קדימה כדי שגם אם תחליפי עשרות אנשי מכירות זה לעולם לא יהיה בנוי עליהם אלא על על ההון והנכסים שיהיו לעסק. ואז איש המכירות רק יסלוק.

רוצה להכניס אוטומציה לתהליך המכירות שלך או לעשות סדנא מתסיסה ומתניעה לצוות?

בואו נדבר.
משאירים פרטים וגם טלפון למטה.

תוכנית מלאה ומקיפה למכירות למי שנגררת, מאריכה, מגיבה וברוב המקרים גם… לא סוגרת

החלטתי ללמד את כל מי שאני מכירה, את הגישה שלי במכירות במחיר של פחות מחצי פגישת יעוץ.

למה? כי ברור לי שאחרי שתלמדי ממני 15 שנות נסיון, את סודות ההשפעה, טקטיקות שסוגרות עסקאות בלי לרמות, כלים שמניעים ומובילים את הלקוח לקבל החלטות ואיך נכון לגשת למכירה,  ריכזתי לך לתהליך אחד , מרוכז  יעיל וממוקדו תהליך של 3 שלבים בשיחת המכירה שהופכים מתעניינים לסולקים.

ברור לי שאחרי שתפסיקי לשמוע סוף סוף ״יקר לי״, ״אני אחשוב על זה״ ו״אני אשאל את בעלי… תרגישי סיפוק אדיר ואז בוודאי שתרצי להמשיך להתפתח בקהילה של המרכז למצוינות עסקית לתוכנית ליווי, הכשרה ומיצוי היכולות שלך והפיכתן לרווח ופרנסה לבית. 

 

מעניין אותך? צרי קשר ונתקדם:

סדרת הדרכות שמדגימות לך איך לכתוב כדי למכור לצפייה בחינם!

הדגמה איך משפרים פרסומת, איך כותבים הצעת מחיר, איך הופכים דך נחיתה לממיר ואיך מייצרים קטלוג שמכפיל מכירות. הורדה ללא תשלום כאן