סדנת מכירות ופיתוח תהליכי אוטומציה למוקדים וארגונים

להתפתח בקהילה של המרכז למצוינות עסקית לתוכנית ליווי, הכשרה ומיצוי היכולות שלך

החלטתי ללמד את כל מי שאני מכירה, את הגישה שלי במכירות במחיר של פחות מחצי פגישת יעוץ.

למה?
כי ברור לי שאחרי שתלמדי ממני 15 שנות נסיון, את סודות ההשפעה, טקטיקות שסוגרות עסקאות בלי לרמות, כלים שמניעים ומובילים את הלקוח לקבל החלטות ואיך נכון לגשת למכירה,  ריכזתי לך לתהליך אחד , מרוכז  יעיל וממוקדו תהליך של 3 שלבים בשיחת המכירה שהופכים מתעניינים לסולקים.

ברור לי שאחרי שתפסיקי לשמוע סוף סוף ״יקר לי״, ״אני אחשוב על זה״ ו״אני אשאל את בעלי… תרגישי סיפוק אדיר ואז בוודאי שתרצי להמשיך להתפתח בקהילה של המרכז למצוינות עסקית לתוכנית ליווי, הכשרה ומיצוי היכולות שלך והפיכתן לרווח ופרנסה לבית. 

"אני יכולה להגיד בפה מלא שנתת להן המון כלים והקפצת את מחלקת השיווק למקצועיות במקסימום "

"לפני שפניתי אליך בפעם הראשונה, אמרתי לעצמי מה כבר אפשר ללמד את הצוות שלי בשיווק הן אלופות ועובדות בזה כבר שנים.. שאלתי אותך את אותה השאלה, כבר מהתשובה שלך הבנתי שאת מקצועית ומדויקת למה שאנחנו צריכים אני יכולה להגיד בפה מלא שנתת להן המון כלים והקפצת את מחלקת השיווק למקצועיות במקסימום את כיפית וזורמת, הבנות הרגישו בנוח לשאול שאלות ולהתייעץ בלי היסוס וזה לא מובן מאליו בכלל עד היום כמה חודשים אחרי הן משתמשות במילים שלך והדפים מולן כל הזמן, כל שיחה נהפכה למשהו מסודר ומדויק בזכותך. כמובן שהתוצאות של השיחות בהתאם…"
הנהלת פרסום חזק
מגזין פרסום ארצי

"ברור לי שאם מחפשים שילוב של מקצוענות, חדשנות, יישומיות ואיכות אמיתית- היא הבנ"א"

לקחתי את יעל פיינגולד לקורס בהשתלמויות השנה (וגם לסדנאות לצוות שלנו…) כי מההכרות שלי עם התכנים, האישיות וצורת ההגשה שלה- ברור לי שאם מחפשים שילוב של מקצוענות, חדשנות, יישומיות ואיכות אמיתית- היא הבנ"א.
רחל ברנט
מנהלת המכון להכשרה והשתלמות

"תהליך מדהים שישאר איתי לכל החיים"

"קיבלתי הזמנה מהעסק לסדנת מכירות חשבתי לעצמי אני כבר עובדת כ8 שנים במכירות ונחשבת למצליחה בתחום מה כבר יכול להוסיף לי הסדנא, אבל למרבה הפתעתי גיליתי שיש הרבה מה ללמוד ולייעל שלא רק שבע"ה יוסיף לקוחות מרוצים והגדלת הכנסות לעסק אלא גם עושה את העבודה ליותר זורמת ונעימה, והכל בזכות המרצה המדהימה – יעל פיינגולד שאת כל המקצועיות והפסיכולוגיה בתחום השיווק והמכירות היא יודעת להעביר בצורה חוויתית ומענינת כך שהמסרים נקלטים בצורה הכי טובה שאפשר…"
חיה - בייביליין
האתר המוביל ליולדת ולתינוק

לעסקים מבוססים בצמיחה

בעלת עסק שרוצה לעסוק רק במה שהיא טובה בו והיא מבינה שכדי לגדול צריך שמישהו יתווה, ילווה יחזיק את זה איתה ולא יתן לה ליפול כדי שתעבור למגרש של הגדולים ותבסס את העסק שלה בענק. זה בדיוק מה שאני עושה בשירות פרימיום שמתאים רק לעסקים מבוססים שנמצאים בתהליך מואץ של צמיחה.

לפעמים הצמיחה היא כל כך מהירה, ואת כל כך מבולבלת, שאפתנית והכל קורה כל כך מהר סביבך, שכל מה שאת צריכה זה שמישהו יחזיק את זה איתך.

מישהו שלא יתן לך לעשות שטויות, יאיר לך בפרוז'קטור את נקודות העיוורון, ישים על שולחן הניתוחים מהלכים הרסניים או הזדמנויות קסומות ויהפוך אותן בזמן אמת לאוצר שלא נוזל לך בין האצבעות.

 

מישהו מנוסה, פיקח, עם ראיה חדה, חשיבה אסטרטגית שמחשבת וסוללת כמה מהלכים קדימה, מישהו שמאיר את הזוויות, מעבד את המחשבות, הנתונים, מישהו שנמצא שם תוך כדי תנועה ומכוון אותך בצמתים החשובים, מפצחים איתך מהלכים, ומישהו שמכיר מודלים, אסטרטגיות ואיתור מוקדי רווח, ניכוי מוקשים מהדרך, התווית מסלול צמיחה אישי. 

אם ברור לך שליווי כזה יעמיד אותך על דרך המלך ויהפוך את העסק שלך לרווחי הרבה יותר ממה שהוא היום ואת החיים שלך לרגועים יותר, מדויקים יותר ומספקים יותר, ורק בתנאי שאכן יש לך יכולת לסגור את העסקאות, אין פחד ליזום וליישם ורק צריך את היד המכוונת, העין החדה ומישהו עם נסיון לתת לו יד ולהיות מובל בבטחה ליעדים, יתכן ואני והצוות שלי זה בדיוק המלאך שיכה לך על הראש ויאמר לך גדל.