יעוץ עסקי – תוכניות ליווי ופיתוח מואץ

אני לא עושה בייביסיטר עסקי. לא מאמינה בלעשוק בעלי עסקים ולקחת מהם את המושכות. אני מובילה בעלות עסקים להיבנות ולהוביל כדי להשפיע, להיות במיצוי עצמי ולהרוויח טוב. 

מקלדת הכסף

תוכנית שמתאימה למי ששונא שיחות מכירה מתישות. 
בואי לכתוב את מה שהלקוח רוצה לשמוע בזמן שהוא מוכן להקשיב ובאופן הטבעי שבו מסרים נקלטים באוזן האנושית בלי לעבוד לשכנע

הזינוק לדיגיטל

תוכניות ליווי פרימיום שמובילה בעלות עסקים מהשורה הראשונה שהיו פעילות מאוד במרחב הפיזי ובעקבות הקורונה מעוניינות להקים לעצמם תשתית בדיגיטל והפצה של התוכניות שלהן במרחב הדיגיטלי. התוכנית עוזרת בכל השלב של הבניה, יצירת התשתית, הקמת מערך אוטומטי, שיווק דרך הרשת והבאת לידים, פרסום מדויק, הקלטת חומרים ושיווקם. התוכנית מחולקת ל2: בהתחלה מקימים את התשתית הכוללת הקלטה, בנית חומרים שיווקים, אסטרטגית זינוק ולאחר מכן בשלב השני מתחילים להזרים לקוחות למערכת שנבנתה.

קורס מכירות

תוכנית מלאה ומקיפה למכירות למי שנגררת, מאריכה, מגיבה וברוב המקרים גם… לא סוגרת. החלטתי ללמד את כל מי שאני מכירה, את הגישה שלי במכירות במחיר של פחות מחצי פגישת יעוץ.

למה? כי ברור לי שאחרי שתלמדי ממני 15 שנות נסיון, את סודות ההשפעה, טקטיקות שסוגרות עסקאות בלי לרמות, כלים שמניעים ומובילים את הלקוח לקבל החלטות ואיך נכון לגשת למכירה,  ריכזתי לך לתהליך אחד , מרוכז  יעיל וממוקדו תהליך של 3 שלבים בשיחת המכירה שהופכים מתעניינים לסולקים.

חילוץ ב-60 יום

עסק עייף, מותש מכיבוי שריפות כזה שלא משמח את בעליו שרוצים להרוויח בלי להיתקע.

תוכנית נועזת, אמיצה ובועטת שמובילה עצמאיות חרדיות שאוהבות את מה שהן עושות אבל לא סובלות איך שהעסק שלהן נראה, לייצר עמוד שדרה עסקי, ולבנות עסק חזק יציב ורווחי אחת ולתמיד.

מבולבלת מה צריך?

לגיטימי. בדיוק בשביל זה יצרתי שאלון אבחון קריטי, ללא עלות עם משוב מלא והצעת מותאמת לצורך שלך. תכנסי פה, קבלי תשובה חותכת מה בדיוק את צריכה ואיך העסק שלך נראה מבפנים.
צרי קשר:

רוצה לדבר עם מישהי?

לא רוצה להיות לבד בעסק, רוצה לבדוק איזו מסגרת, איזו תוכנית או איזה מענה ניתן לתת לך באופן מיידי כדי שתפסיקי להיתקע בתקרות זכוכית של זמן שבורח לך, של אנרגיה שאת משקיעה בעסק או של הכסף שאת רואה בחשבון, תשאירי טלפון ומנהלת התוכנית תתקשר אליך ואם תהיה נכונות והתאמה אולי נזכה לעבוד ביחד.

להיות עצמאית זה לעיתים לחוות בלבול, בדידות צמתים של החלטות קשות, אל תהיי שם לבד.