יעל פיינגולד

נעים מאוד,

שמי יעל פיינגולד.

ואני מקדמת נשים דרך העסק  שלהן. מפתחת שיטת חילוץ מתקיעות עסקית ומאמנת למיצוי יכולות. יועצת בכירה שמכה על העסק ואומרת לו גדל ומרצה בכירה בקבוצות עסקיות וכנסים.

יש מי שאומר עלי שאני "פסיכולוגית שיווקית" אבל אני חושבת שאני פשוט אישה רגילה, מאמינה, אמיצה, שאפתנית שזכתה לנשיאת חן, כריזמה, ועיני נץ ירוקות, שבורא עולם החליט להעביר אותה מסע חיים מגוון מטלטל ומרתק. כדי לגרום לה לעשות את מה שהיא עושה.

הנסיון שלי:

ברקע יש לי כמה תעודות על הקיר כמו: תואר במנהל עסקים,  מאמנת מוסמכת, בוגרת תכניות קופי מגוונות ויקרות ברמה עולמית, אבל זה לא מה שהביא אותי למיצוי היכולות שלי ולהטמעת מצוינות בעשיה העסקית שלי, אלא הנסיון העסקי שלי בשטח.

לפני שהתחלתי ללוות רק נשים חרדיות עצמאיות, עבדתי  כיועצת לרשתות ומלווה זכיינים. זכיתי ללוות מעל 40 עסקים שפתחו עסקים בין 200,000-2,000,000 וללוות רשתות מזכות להתפתח, לאחר מכן בעצמי הייתי בעלים של עסק עם מעל 10 עובדים, ניהלתי עבור אחרים רשת אופנה עם יבוא מסין וטורקיה (לא אשכח את הריח החמוץ כשנוחתים בגוואנג׳ו בסין) 

כל הנסיון הזה לא מנע ממני להפסיד על בשרי מאות אלפי שקלים בעסק שקרס ונאלצתי לסגור אותו, ואולי שם נולדה בי החמלה לכסף של משקיעים, הרגישות וההבנה שעסק ומי שעומד מאחורי העסק זו מערכת אחת והיא חייבת להיות סינרגית וכמה שיעוץ הוא קריטי לעסקים בנפילה ועוד יותר לעסקים בצמיחה.

גלגל העסק לצפייה בחינם!

תרגיל פיצוח לייזר חובה לכל מי שרוצה להפסיק לטחון מים ולדעת מה בדיוק היא צריכה לעשות כאן ועכשיו. הועבר במעל 40 קבוצות עבודה ודייק מעל 4000 עצמאיות. תורידי ותפעלי כמו לייזר.

אז מה אני עושה:

בשנים האחרונות אני  מלווה נשים חרדיות עצמאיות שבונות בזו אחר זו עסקים חזקים יציבים ורווחיים בשיטת החילוץ שהתפתחה בעקבות  מעל 400 עסקים אישיים ואלפי נשים חרדיות עצמאיות שליוותי באופן אישי, ומעבירה עשרות הרצאות, הדרכות וכנסים על גבי במות מרתקות ומכבדות ובשנה האחרונה דרך הזום בכנסים עסקיים למאות משתתפות.

אני מנהלת את הקהילה הגדולה והתוססת שלי הכוללת שמונת אלפים חרדיות עצמאיות ולהן אני מדגימה, מלווה, מוכיחה כשצריך, עונה ומניעה למיצוי יכולות אישיות, מנטליות חזקה ואנקדוטות משעשעות מחייה של עצמאית חרדית שתמיד ניתן ללמוד מהם. 

המטרה שלי

שנשים יממשו את הכישורים שקיבלו משמים,

שיהנו  למלא את השליחות שלהן, וישתמשו בכל העוצמות שלהן כדי לחיות חיים מלאים יותר, מגשימים יותר, משפיעים יותר ורווחיים יותר.

אני רוצה שהעסק יהפוך למקור פרנסה רווחי מאוד, וזאת במקום להיתקע בעסק שחומס את כל הזמן הפנוי לעצמו, ומשאיר את הבעלים שלו עם פרנסה מצומצמת והרגשה חמוצה. זו בדיוק הסיבה שהוקם המרכז למצוינות עסקית שאותו אני מובילה ביחד עם הצוות שלי כשכל אחת מומחית בתחומה כדי להוביל כל בעלת עסק למיצוי היכולות שלה, למיקסום הרווחים ולניתוב האנרגיות שלה למה שחשוב לה באמת.

אומרים עלי שאני חדה, יצירתית ובעיקר לא מוותרת. ואני אומרת למה שאוותר לך? אם יש לך כישורים ויכולות ואת רוצה לפרנס בית של תורה, אני לא מוותרת עליך. מגיע לך להגיע הכי רחוק שאפשר בלי לוותר על כלום. אני כזו. שאפתנית חסרת תקנה, יוזמית אמיצה ומרוויחה, אמא ל5 אוצרות ואשת אברך.